שלום ונעים להכיר!

שמי ג'ני פפרמן ואני צלמת  נשים ונערות, מתמחה בצילום  טבעי אינטואיטיבי

אני מצלמת  ילדות ונערות בתקופת הילדות, בשנת מצווה ונעורים, כשהן  גדלות , אוהבות ונמצאות בזוגיות, כשהן מצפות לתינוק ומקיימות משפחה, אני מצלמת נשים בתקופת האימהות, בהנקה…

אני מצלמת נשים כשהן רוצות לפנק את עצמן ואת החברות או אחיות שלהן ועושה צילומי נשיות, כשאישה מחליטה להגשים את חלומותיה ופותחת עסק – אני שם בשבילה כדי לתעד את האהבה הזאת ועושה צילומי תדמית ואווירה הכי מדויקים עבורה!

ג'ני פפרמן צלמת נשים

כל אישה עוברת מסע מרתק במהלך חייה, מסע ייחודי שהוא רק שלה. באמצעות אמנות הצילום אפשר לעבור תהליכים מדהימים ומעצימים, להעלות בטחון עצמי ואפילו להתאהב בעצמך מחדש!

 אני לגמרי איתך במהלך הצילומים, מרגישה אותך ויודעת כל רגע מה נדרש כדי שתרגישי נוח מולי ומול המצלמה!

יש לי ניסיון גדול בצילומי נשים, אני יודעת איך זה מרגיש להיות מול מצלמה -תמיד אשמח לכוון אותך לעמוד ולשבת נכון כדי שהתמונות יצאו יפות ומחיאות והכי חשוב- שתאהבי אותן!  כל אחת היא יפה ומיוחדת ואין עוד מישהי כמוה בכל העולם- אני רואה אותך ככה ואני רוצה שגם את תראי את עצמך כך באמצעות התמונות שאצור עבורך…

אני מאמינה שצילום זה לא רק שליטה טכנית במצלמה ולחיצה על הכפתור, אלא (בדומה לכל אומנות אחרת) אמצעי לראות ולהראות את העולם דרך העיניים, הרגש והנפש שלי.

הצילום שלי הוא אינטואיטיבי וחוויתי אני מצלמת בתאורה טבעית, בבית או בחיק הטבע, עובדת באזור הדרום, באר שבע ואשקלון, אזור השפלה והמרכז.את האהבה שלי לצילום ירשתי מאבא שלי שלימד אותי לצלם בגיל 14 ומאז המצלמה היא חלק בלתי נפרד מחיי.

אני  נשואה לאיציק כבר 23 שנים ואמא לשלוש בנות נפלאות( מיה בת 22, רוני בת 18 ושירה בת 10) שממלאות אותי באושר ומהוות עבורי השראה אינסופית!

צילום- זה חלק בלתי נפרד ממני, האמנות שלי ודרך החיים, הקמתי את הסטודיו באהבה גדולה ותמיד תקבלי כאן יחס אישי, עבודה מקצועית והשירות הטוב ביותר!

ג'ני פפרמן צלמת נשים